Haber

Demirtaş’tan imtihan gecesinde milyonları kazanan Acun Ilıcalı’ya: Teşekkürler

Edirne F Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki büyük depremin ardından Pazarcık ve Elbistan merkezli düzenlenen “Türkiye Tek Yürek” yardım kampanyasına ilişkin dikkat çekici bir değerlendirme yaptı.

“İKİ BİNDEN FAZLA KİŞİ HAYATTA OLABİLİR”

Demirtaş, Kısa Dalga için “Acun Sağolsun” başlıklı yazısında, “Para küçük bir azınlığın elinde. Güç, rahatlık ve inançlı bir hayatları var… Adam 250 milyon bağışlayınca Acun Ilıcalı devreye giriyor.” ‘Bunu 300 milyona yuvarlayalım’ diyor ‘Hayırseverimiz ‘Acun sağ olsun’ diyor ve 300’e yuvarlıyor. Acun’un sağlığı için 50 milyon yuvarlanıyor işte Maraş’ta Ebrar Sitesi, Diyarbakır’da Galeria. , Hatay’da depreme karşı 600 toplu konut sitesi. Bugün iki binden fazla insan hayatta olabilir ama sağlamlaştırılabilir. Ama değeri yok. Gösteri değerli. Ve ne olursa olsun gösteri devam etmeli, teşekkürler Acun!” ifadeleri kullandı.

NE OLDU?

Kampanya yayınında Atasay Kuyumculuk Genel Müdürü Cihan Kamer 250 milyon lira bağış yapmak isterken Acun Ilıcalı, “300’e yuvarlayalım abi” dedi. Kamer de “Teşekkürler” diyerek bağış fiyatını yükseltmişti.

habervize.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu