Haber

Kara Para Aklayıcı Olarak İddia Edilen Danla Bilic’ten Hamle Gönderilmeli: Takipçisinin Yorumunu Beğendi

Polatların ardından Danla, sosyal medya fenomeni olarak şöhret, şöhret ve para kazanan Danla Bilic’in de incelenmesi gerektiğini söyleyenlere üstü kapalı bir yanıt verdi. Detaylar ?

Danla Bilic, bundan yıllar önce, belki de ilk sosyal medya fenomeni kavramının hayatımıza inceden inceye nüfuz etmeye başladığı dönemde karşımıza çıkan isimlerden biriydi.

Makyaj içerik üreticisi olarak alışık olduğumuz YouTube’a yeni bir soluk getiren Danla, farklı konsept makyajlarıyla sosyal medyayı salladı ve zamanla büyük bir takipçi kitlesine ulaştı.

Dış görünüşü ve açık sözlü açıklamaları nedeniyle sevildiği kadar linç edilen Danla, zamanla herkesin onu olduğu gibi kabul etmesini sağladı. Yıllardır içerik üretmeyi bırakmayan ve yolunda emin adımlarla ilerleyen Danla Bilic, hâlâ sosyal medyanın en çok merak edilen ve konuşulan fenomenlerinden biri.

Aslında hepimiz onun bugünkü noktaya gelebilmek için çok çalıştığını biliyoruz…

Ama durumumuz belli. Lüks hayatlarını gösterişli bir şekilde sürdüren ve kısa sürede zengin olan sosyal medya fenomen çifti Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanıp hapse atılmasıyla herkes diğer sosyal medya fenomenlerini incelemeye başladı.

Ve her şey Danla’ya geldi. Danla Bilic’i linç etmeye hazırlanan grup, Danla’nın bir anda milyoner olduğunu ve incelenmesi gerektiğini savundu.

Danla Bilic konuyla ilgili herhangi bir yorumda bulunmazken, bir sosyal medya kullanıcısı adeta Danla’nın yerine konuştuğu bir gönderi paylaştı. “Bu kız, YouTube’un meşhur olduğu dönemde tüm dijital dünyaya liderlik eden dev markalarla iş birliği yapıyordu. Delirmeyin” dedi. ?

Sosyal medyada kendisi hakkında yazılan hiçbir şeyi kaçırmayan Danla Bilic’e atakta gecikmedi. Danla Bilic de takipçisinin paylaşımını beğenip yorum yaparak, “Sakın kızmayın” diyerek tüm erdemlerini saydı.

Dan ve zamanla kazandığı popülerlik ve zenginlik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu