Yaşam

Kardeşlerim YENİ BÖLÜM (BÖLÜM 104) ne zaman ve fragmanı yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bu gece var mı?

Kardeşlerim Her cumartesi atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Kardeşlerim 104. BÖLÜM 1 Fragmanı yayınlandı! Pekala Kardeşlerim yeni bölüm (104.Bölüm) ne zaman? Fragman yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bu gece var mı? Detaylar burada…

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM (104. BÖLÜM) FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANIR?

Sevilen dizi Kardeşlerim her cumartesi atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin hayranları fragmanını arıyor. Kardeşlerim yeni bölümü her Çarşamba saat 20.00’de ATV’de yayınlanacak. Dizinin YouTube kanalında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını izlemek için Youtube Kardeşler Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

KARDEŞLERİM 104. BÖLÜM FRAGMANI İZLE (LİNK)

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BU AKŞAM VAR MI?

ATV’nin sevilen dizisi “Kardeşlerim” her Cumartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Merakla beklenen bu yeni bölümün hayranları saat kaçta başlayacağına dair sorularla dolu. “Kardeşlerim” her Çarşamba saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Dizi hayranları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağı kesin.

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Celil Nalçakan – Akif Atakul

Ahu Yağtu – Suzan Manyaslı

Cüneyt Mete – Orhan Eren

Fadik Sevin Atasoy – Şengül Eren

Su Burcu Yazgı Coşkun – Asiye Eren

Yiğit Koçak – Ömer Eren

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirine sıkı sıkıya bağlı olan bu dört kardeş, bir dizi talihsiz olay sonrasında hem annelerini hem de babalarını kaybederler. Bütün dünyada birbirlerine tutunmaktan başka yapabilecekleri bir şey yok, tutabilecekleri bir el yok. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul’un sahibi olduğu kolejin kapıları bu çocuklara açılıncaya kadar… Zengin ile fakirin, suçlu ile mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi değiştirmektedir. Kadir ailesini hayatta tutarken, kardeşlerini koruyup bir arada tutarken yeni bir insana dönüşmek. Sizin için ne gerekiyorsa yapacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu