Haber

Kuveyt Türk’ten Okula Dönüş Kampanyası: 1000 TL’ye varan Altın Puan hediye

Türkiye’nin lider iştirak finans kuruluşu Kuveyt Türk, okula dönüş kampanyası düzenledi.

Kuveyt Türk müşterileri Sağlam Kart ile eğitim, giyim ve e-ticaret harcamalarından 1000 TL’ye kadar Altın Puan kazanabiliyor. Müşteriler ayrıca Sağlam Kart’ın vade farksız 5 taksit imkanından da yararlanabiliyor.

 

Müşteri memnuniyeti ve deneyimine odaklanan Kuveyt Türk, Sağlam Kart ile kullanıcılarına “faizsiz taksit ödeme” başta olmak üzere pek çok avantaj sağlayan okula dönüş kampanyası başlattı. Sağlam Kart kullanıcıları eğitim, giyim ve e-ticaret harcamalarında 1000 TL’ye varan Altın Puan kazanma, faizsiz 5 taksit fırsatından yararlanabiliyor. Okula dönüş kampanyası 31 Ekim 2023’e kadar devam edecek.

 

Kuveyt Türk, 2017 yılında eğitim ve sağlık harcamalarında faizsiz yeni nesil kredi kartı Sağlam Kart’ı 5 taksitle müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Kuveyt Türk, 2022 yılında Sağlam Kart’a “faizsiz taksit ödeme” özelliğini eklemiştir. Sağlam Kart ile tüm eğitim ve sağlık harcamalarında 5 taksit sınırsızlığını sürdüren Kuveyt Türk, diğer şubelerdeki müşterilerine ayda 3 defa 15.000 TL’ye kadar faizsiz 5 taksit imkanı sunarak tüm ihtiyaçlarında müşterilerinin yanında oluyor, Yasal düzenlemelere ve bankacılık düzenlemelerine uymak şartıyla.

 

Kuveyt Türk, Eylül ve Ekim aylarını kapsayan Sağlam Kart ile okula dönüş kampanyası başlatarak velilerin ve öğrencilerin yüzünü güldürüyor. Kuveyt Türk, Sağlam Kart kullanıcılarına 1000 TL’ye kadar Altın Puan ve faizsiz 5 taksit kazanma fırsatı sunuyor.

 

Kuveyt Türk müşterileri, Sağlam Kart ile tek seferde yaptıkları 750 TL ve üzeri eğitim harcamalarından 75 TL olmak üzere 4 farklı süreçte toplam 300 TL Altın Puan kazanıyor.

 

Sağlam Kart kullanıcıları tek seferde yaptıkları her 750 TL ve üzeri giyim alışverişinde 75 TL olmak üzere 4 farklı işlemde toplam 300 TL Altın Puan kazanıyor.

 

Sağlam Kart, e-ticaret harcamalarında her 1.000 TL ve üzeri alışverişte 100 TL olmak üzere 2 farklı işlemde 200 TL Altın Puan kazanıyor.

 

Ayrıca kampanya döneminde görüntülü görüşme yoluyla Kuveyt Türk Mobil’den müşteri olan ve ardından Sağlam Kart satın alan müşteriler, 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 200 TL Altın Puan kazanacak.

 

Okula Dönüş kampanyasından kazanılan Altın Puanlar, ilk ekstre kesim tarihinde altına çevrilerek müşterilerin hesaplarına aktarılacak ve müşteriler diledikleri zaman TL’ye çevirebilecek.

 

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin eğitim için “ONAY GİYİM”, giyim için “ONAY GİYİM” ve e-ticaret için “ONAY ETİK” yazıp 2848’e SMS göndermeleri yeterlidir.

 

Kuveyt Türk’ün, müşterilerinin harcama alışkanlıklarına göre aylık Altın Fırsat kampanyaları düzenleyeceği belirtildi. Sağlam Kart kampanyalarına ve detaylı bilgiye saglamkart.kuveytturk.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Sağlam Kart’ın kampanya tanıtım ve reklam sineması başta TV’ler olmak üzere tüm kanallarda yer almaktadır.

 

Kuveyt Türk Hakkında

Kuveyt Türk, 1989 yılında kuruldu. Seçkin finansal ürün ve hizmetlerini aktif olarak tasarruf sahiplerinin ve yatırımcıların ayağına getiren Kuveyt Türk, müşteri odaklı yaklaşımı, teknoloji-inovasyon çalışmaları ve dijital dönüşüme yönelik attığı adımlarla segmentindeki lider konumunu sürdürüyor. Altın bankacılığı alanına adım atan ilk iştirak finans kuruluşu olan Kuveyt Türk, dünyada ve Türkiye’de ilk sürdürülebilir sukuk işlemini de gerçekleştirdi. Son 6 yıldır Türkiye’nin En Yetkin Patronu ödülüne layık görülen Kuveyt Türk, 2021 yılında da Avrupa’nın En Güzel Patronu seçildi. Bugün Türkiye çapında 441 şubesi ve dijital kanallarıyla müşterilerine prestijiyle hizmet veren Kuveyt Türk, yoluna devam ediyor. Bahreyn şubesi ve Almanya’daki iştiraki KT Bank AG ile yurt dışında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuveyt Türk, operasyonel faaliyetlerinin yanı sıra toplumsal değerleri temel alan ve kültür varlıklarını koruyan değerli sosyal sorumluluk projelerine de imza atıyor. “Değerlerimizle büyüyoruz” yaklaşımı doğrultusunda birçok onarım projesi üstlendi, insani yardım kampanyalarına destek verdi, kitap, belgesel gibi kalıcı eserler üretti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberbunyan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu