Yaşam

Serkan Duman ve Gökhan Duman gözlerini Dubai’ye dikti

Dev defileleriyle moda dünyasının hareketlenmesine katkıda bulunan başarılı koreograflar Serkan Duman ve Gökhan Duman, İzmir’de düzenlenen IF Wedding Fashion Show’da 16 defile ile moda şöleni sundu.

Türkiye’nin en değerli mankenleriyle renkli defilelere imza atan Serkan Duman ve Gökhan Duman, 6 aydır hazırladıkları farklı konseptlerle başarılarına yenilerini eklediler.

Üç gün içinde ileri geri gerçekleştirdikleri 16 defilenin güçlü olduğunu vurgulayan Duman kardeşler, başarılı bir ekibe sahip olmanın ve sadece moda değil, defile alanında da deneyim sahibi olmanın önemine dikkat çekti.

Defilelerinde podyuma çıkan Özge Ulusoy, Didem Soydan, Demet Şener, Günay Musayeva, Şevval Şahin, Sezgi Sena Akay, Ece Gürsel, Şebnem Schaefer, Alona Kral, Açelya Kartal ve daha birçok model defilelerde farkını anlattı. Duman Ajans ile çalışan yetkililerin de kaliteye önem verdiklerini belirtti.

Yaklaşan projelerinin Çırağan Sarayı’nda yapacakları defile olduğunu söyleyen Serkan Duman ve Gökhan Duman, Dubai’den dev defile teklifi için de çalışıyor. Sadece Türkiye’de değil Ortadoğu’da da adından söz ettirecek olan bu defile artık proje aşamasında.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu