Ekonomi

Sodexo Avantaj ve Ödül Hizmetleri Yeni Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sinem Hekimoğlu

Türkiye’deki 30 yıllık tecrübesini ve çalışan deneyimini merkeze alarak yan haklar dünyasına yeni bir bakış açısı getiren Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme’de bayrak değişimi gerçekleşti. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına (CMO) Sinem Hekimoğlu atandı.

 

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Sinem Hekimoğlu, iş hayatına 1998 yılında Ford Otosan’da başlamış ve şirketin pazarlama odaklı dönüşümünde bayi geliştirme, marka ve irtibat yönetimi rollerini üstlenmiştir. 2007-2023 yılları arasında telekom şubesinde yürüttüğü çalışmalar ve sadakat yönetimi görevlerinin ardından farklı segmentlerin gelir yönetimi ve pazarlama programlarını ve girişimlerini hayata geçirdi. Turkcell’in dijital dönüşüm sürecinde TV, müzik ve iletişim hizmetleri gibi tüm dijital deneyim markalarının stratejik inşası ve pazarlama bağlantısını üstlenen Hekimoğlu, son olarak Telco hizmetlerinin pazarlama ve dijital bağlantısından sorumluydu.

 

20 yılı aşkın süredir otomotiv ve telekom sektörlerinin lider firmalarında iş geliştirme, iş yönetimi, gelir yönetimi, segmentasyon, sadakat yönetimi, işbirliği yönetimi gibi farklı alanlarda yöneticilik yapan Sinem Hekimoğlu, CMO olarak görev yapmıştır. ve Sodexo Avantaj ve Ödül Hizmetleri İcra Kurulu Üyesi. Çalışan deneyimini merkeze alan dijital ürün ve çözümler geliştirme misyonu doğrultusunda marka stratejisi ve pazarlama faaliyetlerine liderlik edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu