Haber

“Türkiye Yüzyılına öncülük edeceksiniz”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, 2023-2024 eğitim öğretim yılının başlaması münasebetiyle yayınladığı mesajda öğrenci, öğretmen ve velilere başarılar dileyerek önemli açıklamalarda bulundu. Önder Büyükakın, “Türk Yüzyılını şekillendirecek ve her yönüyle güçlü olan Türkiye’nin ev sahipleri bu sınıflardan gelecektir.”

Başkan Büyükakın, yeni eğitim döneminde öğrenci, öğretmen ve velilere başarılar dileyerek mesajını şöyle sürdürdü; “Sevgili hemşehrilerim, kıymetli çocuklarımız. Yeni akademik yıl başlıyor. Yeni umutlarla, yeni adımlarla, atılımlarla eğitim çatısı altında güçlerimizi birleştireceğimiz bir dönemi daha karşılıyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin yollarına ışık tutmak, insani ve mesleki değer ve becerilerini geliştirmek için öğrencilerle, velilerle, öğretmenlerle, yöneticilerle ve eğitim camiamızın tüm gönüllüleriyle tam anlamıyla seferber olacağız. Bugüne kadar kat ettiğimiz yolda, çağa sahip çıkan gençlik idealimize, mutlu yarınlara, mutlu geleceğe hep birlikte yürümeye devam edeceğiz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak ilkokuldan üniversiteye kadar Bilgi Merkezlerimiz, gençlik merkezlerimiz, akademi lise ve üniversite programlarımız, E-Gençlik uygulamamız, spor okullarımız ile yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sizi seviyoruz ve geleceğinizi önemsiyoruz. İzlediğiniz bu yol bizim için çok değerli. Çünkü sizler geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın umut ışığısınız. Bu duygu ve düşüncelerle 2023-2024 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyor, başarılı ve verimli bir yıl diliyorum. “Tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu