Yaşam

Ünlü isimler yine sandıkta! Kimi eşiyle, kimi bebeğiyle geldi.

Vatandaşlar cumhurbaşkanlığı seçimi için bugün bir kez daha sandık başına gitti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 13’üncü cumhurbaşkanlığı için yarıştıkları seçimde oylarını kullanarak sandık başındaki paylaşımlarını paylaştı. Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer ile oy kullanmaya gelirken, Demet Evgar bebeği ile gitti.

İşte ünlü isimlerin 28 Mayıs paylaşımları…

KIVANÇ TATLITUĞ VE BAŞAK DİZER

DEMET EVGAR

“Gelecek güzel günlerimiz için”

DERYA ULUG

“Geleceğimiz Türkiye için oy verin”

DEMET AKALIN

“Erken görev tamamlandı”

HAMDİ ALKAN

“Kutuya sıkıca sarıldım. Oy Sonuçları ne olursa olsun bu güzel topraklarda büyüyen çocuklar olduğumuzu unutmadan birbirimize sarılmaktan vazgeçmeyelim. Hangi manzaraya sahip olursak olalım, hepimiz aynı sabaha uyanırız. Aynı ekmeği paylaşıyoruz. Afet anında tek yürek olan yüreklerimiz var. Seçimler gelir ve gider. Yaşarken birbirimize katabileceğimiz güzellikler ve iyilikler. Oy”

FERHAT GÖÇER

“2. turda oy kullandık…”

ömür gedik

“Geceleri uyumadan oy kullanmaya gelen benim”

ATA DEMİRER

BURCU KARA

“Sabah erkenden oy kullandık cenaze için yola çıktık. Herkes aynısını yapacak. Oy kullanmak şehitlerimize, şehitlerimize, sonuncularımıza bir borçtur. Çocuklarımızın hatta torunlarımızın geleceğidir. Ülkemizin tüm tarihini etkileyecek bir karara bir taş daha ekleyin. Aldığımız veya vermediğimiz bir karardır. İnanın ülkemizdeki insanların hakkıdır. Geleceğimiz aydınlık, sonucu hayırlı, uğurlu olsun inşallah. Gelin beraber olalım, beraber olalım, barış ve huzur içinde olalım. Sevelim, sevilelim. Bu dünya kimseye bırakılmayacak.”

SEREN SERENGİL

“Hayırlı olsun Türkiyem lütfen gidin oy verin”

BİRCAN BALI

“Söz konusu Vatansa, gerisi detay”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu