Haber

Üst düzey bir istifa daha Zafer Partisi’nde!

Zafer Partisi’nin milletvekili aday listelerinin açıklanmasının ardından İzmir 1. ilçede 6. sırada kendine yer bulan avukat Ege Tunca, Twitter hesabından partisini eleştiren bir açıklama yaparak üyelikten istifa etti ve adaylıktan çekildi.

Tunca’nın bu akşam Twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle:

*Bugün Kurucu İl Başkanı ve Genel Başkan Başdanışmanı olarak görev yaptığım Zafer Partisi üyeliğimi sonlandırıyor ve İzmir milletvekilliği adaylığımdan çekiliyorum.

*İzmir milletvekili aday listesindekilerin toplamından fazlasını verdiğimin şahididir, benden başka hem maddi hem de manevi olarak.

*Ülkemizin bütünlüğü ve Türk Milleti’nin menfaati için çıktığım bu yolda, parti içindeki çıkarcıların her türlü iftira ve saldırılarına katlandım. Vatan dedim makam değil, yapılan her şey için teşekkür ederim dedim ama şu anda bana yapılanlar için teşekkür etmeyeceğim.

“KALİTE YOK, SEVİYE YOK…”

* Adını ilk defa duyduğum adaylara bile listede önümde yer verildi, küçüklerin aşağılık ukalalıkları bile Cumhurbaşkanlığımız diyerek partide alenen hırsızlık yaparak, evli kadınlara asılarak başarıya ulaştı. aday Sinan Ogan değil Muharrem İnce olmalıydı.

*Tüm partililerimize en başından beri söylediğim gibi; Rastgele bir pozisyon beklemiyordum. Ancak kalitesiz, aşağılık, İzmirli ya da Zafer Partili olmakla alakası olmayan kişilerin parti nazarında benden daha değerli görülmesini kabul etmiyorum.

* Her zaman alçakgönüllü oldum, adam gibi selam vermeyeceğim insanları koydum. Maalesef Zafer Partisi’nde önemli olanın adam olmak değil, birilerinin adamı olmak olduğunu gördüm.

* Bütün emeklerim, emeklerim ve fedakarlıklarım Türk Milletine helal olsun. Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçiliği ideolojisini tek başıma da olsam savunacağım. Ben Türküm diyenin ne hoşuna gider.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu