Haber

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu Mahallede Vatandaşlarla Buluştu

Adapazarı Belediye Başkanı Keyifli Işıksu, 15 Temmuz Mescitli Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Partililerle birlikte ev ziyaretleri yapan Önder Işıksu, “Mahallemizde yeni bir çocuk hakları adası var, yeni çocuklar ve yeni çocuklar var. spor parklar, anaokulu ve kreş, mahallemi güzelleştiriyorum, sıfır atık, yeni muhtar binası, yeni bilgi evi ve kapalı pazar yeri. Şehrin kalbi Adapazarımız için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.”

Adapazarı Belediye Başkanı Memnun Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ile birlikte 15 Temmuz’da Mescitli Mahallesi’nde vatandaşları evlerinde ziyaret ederek tek tek sohbet ederek taleplerini aldı. Ziyaretleri değerlendiren Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Çocuk Hakları Adası, Kreş ve Gündüz Bakımevi, Yeni Bilgi Evi, Sıfır Atık Projesi, 9 Çocuk Parkı, 6 Spor Parkı, Mahallemi Güzelleştiriyorum, onlarca sokakta asfalt ve bakım çalışmaları yapılıyor” dedi. ve caddeler, 3,5 km yol temizliği, 11 bin fidan, Yeni Muhtarlık Binası ve 15 Temmuz Camili-Karaman Kapalı Pazar Yeri ile şehrin kalbi Adapazarı için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz” dedi.

15 Temmuz Camili Mahalle ziyaretlerine ilişkin düşüncelerini paylaşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Sayın Belediye Başkanımız Memnun Işıksu ile mahalle ziyaretlerimize devam ediyoruz. AK Belediyecilik Adapazarı’nda” dedi. – SAKARYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu