Haber

Beşiktaş’ın yeni transferi Jean Onana, taraftara layık olmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Beşiktaş’ın yeni transferi Jean Onana, sosyal medyadaki sıcak karşılamadan çok mutlu olduğunu ve taraftara layık olmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Kulübün YouTube kanalına konuşan Jean Onana, siyah-beyazlı kulübe transferde hiç tereddüt etmediğini belirtti. dedi.

Süper Lig’in kendisini geliştireceğini vurgulayan Onana, “Tüm gücümle oynamak istiyorum. Kazanmak istiyorum çünkü kazanmak için buradayım. Ligde şampiyon olup Konferans Ligi’nde sonuna kadar gitmek istiyorum. İmkansız olan her şeyi yapmak istiyorum. Teknik ve fizik olarak kendimi buradaki oyuna adapte edeceğim.” ifadeleri kullandı.

“Beşiktaş hakkında söylediği güzel şeyler beni motive etti”

Transferden önce Vincent Aboubakar ile görüştüğünü dile getiren Kamerunlu oyuncu, “Bana Beşiktaş’ın golleri olduğunu söyledi. Milli takımda kaptanım. Beşiktaş hakkında söylediği yeterince şey beni motive etti. Kulübün gelme projeleri de beni çok mutlu etti. Taraftarlar da birebirde benim için çok değerli. Buraya benim için çok değerli olan Beşiktaş taraftarı için geldim.” dedi.

Türkiye’de herhangi bir zorluk yaşamayacağını düşünen Onana, şu ifadeleri kullandı:

“İstanbul’da olduğum için mutluyum. Stadyumu mükemmel olan bir kulübe geldim. Taraftarlarımız beni sahada büyük bir aşkla oynarken görmekten çok memnun olacaklar.”

Sosyal medyadaki sıcak karşılamadan dolayı çok mutlu olduğunu belirten 23 yaşındaki oyuncu, “Beşiktaş taraftarına çok teşekkür ediyorum. Onlara layık olmak için sahada elimden geleni yapacağım.” konuşmasını bitirdi.

gercusajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu