Haber

CHP toplantısına damga vuran tepki! Bakırköy Belediye Başkanı İmamoğlu’nu vatana ihanetle suçladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde düzenlenen Belediye Başkanları Toplantısında ilginç anlar yaşandı. Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, CHP’lilerle bilinmeyen görüşmeler yaptığı ortaya çıkan İmamoğlu’na tepki gösterdi. Kerimoğlu, “Zoom toplantılarıyla genel başkanın arkasından çalışmak yerine partiye çalışıyorsunuz. oyVarsa İstanbul Büyükşehir Belediyesi adayıyım” dedi.

KRİZDEN SONRA İLK KEZ BULUŞTULAR

14 ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından CHP’de ‘değişim’ rüzgarlarının öncüsü olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Başkan Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki gerilim, geçtiğimiz günlerde ‘gizli görüşme’ ile doruk noktasına ulaştı. CHP’li üst düzey isimlerle internet üzerinden yaptığı görüşmenin görüntüleri sızdırılan İmamoğlu ve Kılıçdaroğlu, kriz sonrası ilk kez Belediye Başkanları Toplantısı’nda bir araya geldi.

“GENEL LİDERİN ARKASINDA ÇALIŞIYORSUNUZ”

Toplantıda Kılıçdaroğlu ve tüm belediye başkanları söz aldı. oy süreçten bahsetti. Bir süredir tansiyon yükselirken Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun İmamoğlu’na tepki gösterdiği iddia edildi. Sözcü’nün haberine göre İmamoğlu’na çok sert davranan Kerimoğlu, “Zum toplantılarıyla genel liderin arkasında çalışmak yerine partiye çalışıyorsunuz. Ön seçim olursa İstanbul Büyükşehir Belediye adayıyım” dedi.

menteseajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu