Ekonomi

Salihli Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası İhtiyaç Sahiplerine Destek

Salihli Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşların ucuza ekmek alabilmesi amacıyla kurulan halk ekmek fabrikasında üretilen 200 gram ekmek, 9 satış noktasında 5 liradan satılıyor.

Halkın ekmek fabrikasını ziyaret eden Belediye Başkanı Zeki Kayda, amaçlarının rekabet yaratmak değil, ihtiyaç sahiplerine destek olmak olduğunu söyledi. Önder Kayda, “Salihli Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışımızla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak, halkımıza daha ucuz ve ekonomik ekmek sunmak amacıyla halk ekmek fabrikamızda sağlıklı şartlarda üretimimize devam ediyoruz. 200 gram ekmek” İlçe merkezi ve Poyrazdamları mahallemizde 8’i satış noktası olmak üzere 9 satış noktasında satışa sunuluyor. “TL karşılığında satılıyor. Üreten belediyecilik anlayışımızla Salihlimiz için üretmeye devam ediyoruz” dedi.

Salihli’de halk ekmek satış noktaları şöyle: Poyrazdamları, Dedetaşı ve Keli Mahalleleri, Kurtuluş Pazaryeri, Gümüşçayı İlçe Pazaryeri, Devlet Bahçeli Kent Meydanı, Mehmetçik Parkı yanı, Özyurt ve Yeşilyurt Muhtarlık Makam Binası, Barış Mahallesi Muhtarlık binası.

Öte yandan halka açık ekmek satış noktalarının Pazar günü hizmet vermediği öğrenildi. -MANİSA

haber-kulu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu